W dniach 23 i 24 marca 2022 r. w murach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach odbyły się wydziałowe Dni Otwarte. Pierwszego dnia  główną atrakcją był konkurs dla maturzystów, pod nazwą „UKRYTE KOKOSY. Enigma Wydziału Nauk Społecznych”. Zabawa miała charakter odkrywczy. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, spostrzegawczością oraz umiejętnościami analitycznymi. Najlepsi walczyli o atrakcyjne, wartościowe nagrody ukryte na Wydziale.

Osoby uczestniczące w zabawie mogły wysłuchać mini wykładów, zobaczyć ciekawe prezentacje oraz obejrzeć filmy!

Gra odbyła się przy wsparciu specjalnie zaprojektowanej aplikacji web'owej dostępnej na stronie UKRYTEKOKOSY.PL
Na czym polegał gra?
Zalogowani uczniowie zgromadzili się w miejscu rozpoczęcia gry, gdzie poznali zasady i reguły. Następnie indywidualnie udali się w miejsca, które każdy gracz musi odwiedzić, w każdym miejscu były do zdobycia punkty. Osoby z największą liczbą punktów znalazły się w wielkim finale, ich celem było rozwiązanie quizu dotyczącego całej gry.
Osoby z największą liczbą punktów miały okazję zawalczyć o nagrody, które były ukryte w różnych miejscach budynku Wydziału.
Dzień drugi był obfity w różnego rodzaju warsztaty i pokazy. Cztery instytuty przygotowały moc atrakcji dla odwiedzających nasz Wydział.
Działo się, oj działo! Dni otwarte zaliczamy do udanych.