logo Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach znalazł się w gronie laureatów programu NAWA SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia. Uniwersytet otrzyma fundusze na realizację projektu pt. Zarządzanie marką na rynku międzynarodowym – doświadczenia polskie. Projekt został opracowany przez zespół pracowników Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości w składzie: dr Edyta Bombiak, dr Marcin Chrząścik, dr Radosław Korneć, dr Agata Marcysiak, dr Anna Rak.

Celem projektu jest podniesienie poziomu umiędzynarodowienia UPH w Siedlcach oraz ukazanie studentom zagranicznym korzyści płynących ze studiowania na Wydziale Nauk Społecznych.

Celem projektu jest również wzbogacenie oferty kursów międzynarodowych prowadzonych w jęz. angielskim, realizowanych w Instytucie Nauk o Zarządzaniu i Jakości o kurs w formule mieszanej (blended) i przekazanie studentom specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania marką na rynku międzynarodowym. Intensywny Międzynarodowy Program Kształcenia  poświęcony będzie doświadczeniom polskich przedsiębiorstw w zarządzaniu marką w przestrzeni międzynarodowej. Program będzie składał się z wprowadzającej części teoretycznej, realizowanej w formie wykładów zdalnych oraz części praktycznej, prowadzonej w formie warsztatów i wyjazdów studyjnych do polskich przedsiębiorstw, które odniosły sukces na arenie międzynarodowej. Ponadto w ramach IMPK prowadzone będą działania promujące polską kulturę. Realizacja projektu przyczyni się do:

• Rozwijania wiedzy i umiejętności studentów w zakresie zarządzania marką na rynku międzynarodowym (polskich i zagranicznych);
  • Wzrostu umiędzynarodowienia oferty dydaktycznej UPH w Siedlcach;
  • Integracji studentów UPH w Siedlcach ze studentami zagranicznymi;
  • Promocji polskich marek wśród osób z zagranicy;
  • Wzmocnienia wizerunku Polski jako kraju atrakcyjnego pod względem możliwości akademickich.