spotkanie opłatkowe

Jego Magnificencja prof. dr hab. Mirosław Minkina, złożył życzenia całemu środowisku akademickiemu oraz społeczności naszego regionu. Uroczystość uświetniło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez młodzież ze Związku Harcerstwa Polskiego oraz koncert kolęd Chóru Akademickiego pod dyrekcją dr hab. ks Michała Szulika oraz zespołu muzyczno-wokalnego w składzie: dr hab. Paweł Szmitkowski, dr Tomasz Stefaniuk,  Andrzej Zubek, Wojciecha Jezuit, Weronika Pieńkowska, Wiktoria Jezuit, Weronika Kłos, Aleksandra Szmitkowska, Karolina Szmitkowska.

Na spotkanie opłatkowe przybyło również wielu znamienitych gości, wśród których byli m.in. Ich Ekscelencje Bp  Kazimierz Gurda oraz  Bp Grzegorz Suchodolski, Biskup Pomocniczy, Prezydent Siedlec Andrzej Sitnik, przewodniczący Rady Miasta Siedlce Henryk Niedziółka, wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Rymuza, przewodniczący Rady Uczelni Dariusz Zacharczuk  oraz Tomasz Hapunowicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół UPH. Spotkanie zaszczycili również swoją obecnością płk. Artur Bogowicz - zastępca szefa sztabu 18. Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka, płk. Mariusz Misiura - Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji, płk. Cezary Bujak - Dyrektor Zakładu Karnego w Siedlcach, st. bryg. Waldemar Rostek - zastępca Komendanta Miejskiego Straży Pożarnej, porucznik Krzysztof Zembrowski - reprezentant Dowódcy Batalionu OT oraz komisarz Agnieszka Świerczewska, reprezentująca Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach.