WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

Uniwersytet w Siedlcach

 8

W dniach 6-8 maja w Tomaszowie Mazowieckim odbył się finał turnieju Drosed Holding Masters. Turniej miał charakter ogólnopolski, a w zmaganiach udział brały trzy zespoły, które zakwalifikowały się we wcześniejszych eliminacjach. Możemy pochwalić się sukcesem, ponieważ nasz Uniwersytet w Siedlcach reprezentowały aż dwie drużyny. Konkurs polegał na wprowadzeniu na rynek nowej firmy produkującej rowery, na platformie symulującej 1:1 realne zachowania na rynku. Po trzech dniach intensywnej rywalizacji przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców…

Spektakularny sukces odniosła drużyna studentów zarządzania l roku, ll stopnia w składzie: Czarnocka Marta, Jarząb Natalia, Kaczorek Dominika, Głuchowski Dominik oraz Kosyl Konrad. Drużyna ta zajęła pierwsze miejsce, osiągając wynik TOP 1% na świecie, tym samym  zostawiając drużynę z drugiego miejsca z trzykrotną przewagą punktową za sobą. Wynikiem tym zagwarantowali sobie zatrudnienie w prężnie rozwijających się spółkach Drosed Holding.

Ogromne gratulacje należą się także drugiej drużynie, która zajęła trzecie miejsce. Studenci zarządzania ll roku, l stopnia w składzie: Orzyłowski Patryk, Rymuza Sebastian, Tchórzewski Sebastian, Parapura Jakub i Szwach Oskar, również wypracowali wysokie wyniki i wykazali się umiejętnością strategicznego myślenia. Reprezentacja uczelni wróciła z nowymi umiejętnościami i bogatym doświadczeniem. Była to dla naszych studentów idealna okazja do praktycznego zastosowania wiedzy biznesowej, umiejętności pracy w zespole oraz  wykorzystania swojego potencjału. Gratulujemy obu zespołom i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Dominika Kaczorek