Szanowni Państwo,

jutro dobiegnie końca kadencja 2020-2024, w której miałam zaszczyt pełnić funkcję dziekana Wydziału Nauk Społecznych. Był to dla mnie czas bogatych zawodowych doświadczeń oraz wytężonej pracy dla Wydziału. W ciągu czterech lat udało się Nam wiele osiągnąć, między innymi: uzyskaliśmy nowe uprawnienia do nadawania stopni naukowych, zakończyliśmy z bardzo dobrym wynikiem cztery akredytacje, utworzone zostały nowe kierunki studiów. Nie sposób wszystkie osiągnięcia wymienić w tym miejscu.

Chcę z całą mocą podkreślić, że bez Państwa pracy i zaangażowania wspomniane sukcesy nie miałyby miejsca. Z serca dziękuję za tę czteroletnią współpracę.

Szczególne podziękowania kieruję do prodziekanów: dr. Anny Rak oraz dr. Radosława Kornecia, Pani Kierownik dziekanatu mgr Moniki Smulikowskiej oraz kadry kierowniczej instytutów.

Byliście dla mnie nieocenionym wsparciem.

Życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów oraz zadowolenia z pracy.

Mam nadzieję na owocną współpracę z Państwem w kadencji 2024-2028.

Łączę wyrazy szacunku

dr hab. Malina Kaszuba, prof. uczelni