WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

Uniwersytet w Siedlcach

W dniu 3 marca 2011 r., na Wydziale Zarządzania, odbyła się kolejna, trzecia już, edycja konferencji z cyklu „Spotkania z Biznesem”. Temat tegorocznej konferencji i warsztatów brzmiał: „PR jako sztuka tworzenia kanałów informacji i budowania dobrych relacji z otoczeniem organizacji”.

Referat wstępny, przybliżający i systematyzujący problematykę Public Relations: „PR  jako sztuka nawiązywania relacji z interesariuszami”, wygłosiła dr Grażyna O’Sullivan.

Następnym prelegentem był Prezes Zarządu Centrum Medyczno-Diagnostycznego Pan Paweł Żuk, który zaprezentował referat nt. „Działania PR w usługach medycznych”. Posługując się przykładem dobrej praktyki PR w Centrum Medyczno-Diagnostycznym przedstawił szereg działań realizowanych przez „Centrum” w obszarze PR i kształtujących wizerunek firmy medycznej.

Kolejny przykład dobrej praktyki został przedstawiony przez Panią Beatę Żak, Wiceprezesa Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim. Wygłosiła ona referat nt. „PR w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Sokołowie Podlaskim”, prezentujący działania tego banku w sferze PR.

Zwracając szczególną uwagę na interaktywne formy prezentacji zagadnień, do tegorocznej konferencji wprowadzono dwa warsztaty. Prof. nzw. dr hab. Jarosław Kardas - Dziekan Wydziału Zarządzania, poprowadził warsztat: „PR a manipulacja”, a mgr Maryla Karczewska-Czapska – asystent w Katedrze Zarządzania Przedsiębiorstwem Instytutu Zarządzania i Marketingu: „Kreatywność jako instrument obniżania kosztów Public Relations”.

 

Nadchodzące wydarzenia

Promocja książki prof. Maliny Kaszuby "Mocarstwo Putina".

zaproszenie spotkanie ksizka malina kaszuba

Szanowni Studenci, Szanowni Nauczyciele Akademiccy,

Redakcja „Głosu Studenckiego” ma przyjemność ogłosić nabór tekstów do drugiego numeru naszego pisma. Serdecznie zachęcamy wszystkich do nadsyłania swoich prac. Przyjmujemy różnorodne formy twórczości, w tym: recenzje, felietony, eseje, ciekawostki z życia literatów, poezję i prozę, teksty do działu varia.
Prosimy o przesyłanie swoich tekstów do 15 grudnia 2024 r. Wszelkie prace prosimy kierować na adres mailowy redakcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres redaktora naczelnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z niecierpliwością czekamy na Państwa teksty!

Z poważaniem,
Redakcja „Głosu Studenckiego”

gos studencki zaproszenie